[:pl]Energy Match wspiera potrzebujących [:]

2018-06-29T12:09:31+00:00 6 lutego 2017|
[:pl]

Energy Match wspiera potrzebujących. Wierzymy, że dobra energia krąży i dlatego staramy się zawsze pamiętać, o będących w potrzebie. To już kolejny rok, gdy Energy Match wspiera potrzebujących jako partner fundacji Warszawska Misja Ochotnicza. Współpracując z partnerami i sponsorami WMO stara się jak najefektywniej docierać do osób pozbawionych podstawowych środków do życia, osób potrzebujących pomocy, czy choćby obecności drugiej osoby.
Warszawska Misja Ochotnicza skupia swoje wsparcie wokół:
Ubogich rodzin, których członkowie borykają się z problemami zdrowotnymi lub przeżyli traumę
Kobiet i mężczyzn przebywających w więzieniach lub domach poprawczych, a także byłych więźniów starających się przystosować do życia w społeczeństwie.
Pomagamy nie tylko osobom indywidualnym i rodzinom ale także innym instytucjom takim jak domy dziecka, szpitale, zakłady poprawcze oraz Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Celem WMO jest niesienie pomocy materialnej potrzebującym oraz służenie radą i wsparciem duchowym. W przeszłości prąd od Energy Match płynął do wielu potrzebujących rodzin. Jesteśmy dumni, że również w 2017 r. współpraca z WMO jest kluczowym punktem w strategii społecznej odpowiedzialności biznesu Energy Match.

http://wvm.org.pl/pl/[:]