Loading...
Kariera 2017-09-15T14:15:50+00:00

Kultura organizacyjna

Niezależnie od tego co będziesz robić w Energy Match musisz być osobą, która ma praktyczne spojrzenie na pracę, wierzy w swój sukces i nigdy się nie poddaje. Dodatkowo jesteś osobą zorientowaną na Klienta i motywują Cię wyniki. Czujesz pełną odpowiedzialność za własne zadanie, procesy i lubisz dzielić się wiedzą pomagając innym w skutecznym wykonywaniu ich zadań. Kariera w Energy Match oznacza wiele przestrzeni dla osobistego rozwoju i mnóstwo zabawy. Jeśli tylko dasz radę!

Ze względu na międzynarodowy charakter firmy będzie świetnie jeśli płynnie komunikujesz się w języku angielsku. Jeśli nie, nie przejmuj się – pomożemy Ci.

Oferty pracy

Czy jesteś zainteresowana/-y jedną z naszych aktualnych ofert pracy lub masz chęć dowiedzieć się więcej na temat możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz Energy Match? Jeśli tak – prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na tej stronie oraz dołączenie wymaganych dokumentów. Prosimy nie zapomnieć o dopisaniu numeru referencyjnego (jeśli jest podany).

Jednocześnie informujemy, iż w procesie rekrutacyjnym będą mogły wziąć udział jedynie osoby, w których dokumentach znajduje się wymagana klauzula:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[]
1 Step 1
Imię i Nazwisko
Nr referencyjny
CVupload
PLIK CV
Fileupload
Inny plik
Previous
Next
powered by FormCraft