Loading...
Oferta dla domu 2018-09-20T09:18:50+00:00

Umowa przez internet

Energy Match jest pierwszym sprzedawcą, który oferuje w pełni zautomatyzowany moduł do generowania Umów. To proste narzędzie pozwala zapomnieć na zawsze o papierach. Po prostu wypełnij poniższy formularz a Twoja Umowa zostanie przygotowana automatycznie i wysłana do Ciebie.

Jeśli masz kod promocyjny konkretnej kampanii nie zapomnij go wpisać. To przyniesie dodatkowe oszczędności. Byłoby świetnie jeśli możesz już teraz wczytać skan ostatniej faktury za prąd i/lub gaz (wszystkie strony). Nie przejmuj się jednak jeśli nie możesz jej znaleźć. Wypełnij po prostu wymagane pola a już niebawem będziesz się cieszyć oszczędnościami na kosztach energii.

 

Umowa kompleksowa

Przejdź na umowę kompleksową i opłacaj tylko jedną fakturę! Mamy dobrą wiadomość – koniec z obowiązkiem opłacania dwóch faktur osobno za dystrybucję i zużytą energię.

Od dziś przedłużając umowę z naszą firmą na promocyjnych warunkach kompleksowych wybieracie Państwo wygodę i możliwość dalszych oszczędności z zachowaniem płatności za sprzedaż i dystrybucję energii na jednym rachunku.

Dzięki temu jednym przelewem możecie Państwo opłacić swoje rachunki za energię.

Aby skorzystać z ww. oferty zapraszamy do kontaktu, za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk, już teraz!

Lepsze ceny

W ciągu pierwszych lat od uwolnienia rynku tylko 2 000 gospodarstw domowych zmieniło sprzedawcę. Aktualnie jest to już ponad 400.000 konsumentów. Około 40 000 osób zmieniło również sprzedawcę gazu. 80% z nich zrobiło to w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Coraz więcej osób ma świadomość, że nie musi przepłacać za prąd. Przykładowo, w Holandii 60% gospodarstw domowych zmieniło sprzedawcę przynajmniej raz a minimum 15% robi to co roku. Taki stan będzie niebawem rzeczywistością również w Polsce.

Umowa Kompleksowa

Umowa Kompleksowa

Zapoznaj się z ofertą Umowy Kompleksowej
Zapoznaj się z naszymi ofertami

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Poznaj ofertę sprzedaży energii

Dołącz do naszego zespołu

Dowiedz się więcej o nas

Zostań naszym partnerem

Sprawdź jak z nami się skontaktować

Zrozum jak łatwo zmienić sprzedawcę energii