Loading...
Oferta dla domu 2017-03-31T12:18:47+00:00

Umowa przez internet

Energy Match jest pierwszym sprzedawcą, który oferuje w pełni zautomatyzowany moduł do generowania Umów. To proste narzędzie pozwala zapomnieć na zawsze o papierach. Po prostu wypełnij poniższy formularz a Twoja Umowa zostanie przygotowana automatycznie i wysłana do Ciebie.

Jeśli masz kod promocyjny konkretnej kampanii nie zapomnij go wpisać. To przyniesie dodatkowe oszczędności. Byłoby świetnie jeśli możesz już teraz wczytać skan ostatniej faktury za prąd i/lub gaz (wszystkie strony). Nie przejmuj się jednak jeśli nie możesz jej znaleźć. Wypełnij po prostu wymagane pola a już niebawem będziesz się cieszyć oszczędnościami na kosztach energii.

 

[[[["field13","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field14"]],"and"]]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon komórkowy
Telefon stacjonarny
Ulica
Numeryour full name
Numer mieszkaniayour full name
Kod pocztowy
Miasto
Adres korespondencyjny
Kod promocyjnyyour full name
Plik fakturyWyślij
Wyślij plik
Previous
Next
powered by FormCraft

Umowa kompleksowa

Przejdź na umowę kompleksową i opłacaj tylko jedną fakturę! Mamy dobrą wiadomość – koniec z obowiązkiem opłacania dwóch faktur osobno za dystrybucję i zużytą energię.

Od dziś przedłużając umowę z naszą firmą na promocyjnych warunkach kompleksowych wybieracie Państwo wygodę i możliwość dalszych oszczędności z zachowaniem płatności za sprzedaż i dystrybucję energii na jednym rachunku.

Dzięki temu jednym przelewem możecie Państwo opłacić swoje rachunki za energię.

Aby skorzystać z ww. oferty zapraszamy do kontaktu, za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk, już teraz!

Lepsze ceny

W ciągu pierwszych lat od uwolnienia rynku tylko 2 000 gospodarstw domowych zmieniło sprzedawcę. Aktualnie jest to już ponad 400.000 konsumentów. Około 40 000 osób zmieniło również sprzedawcę gazu. 80% z nich zrobiło to w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Coraz wiecej osób ma świadomość, że nie musi przepłacać za prąd. Przykładowo, w Holandii 60% gospodarstw domowych zmieniło sprzedawcę przynajmniej raz a minimum 15% robi to co roku. Taki stan będzie niebawem rzeczywistością również w Polsce.

Koncerny energetyczne podnoszą ceny prądu każdego roku. Od uwolnienia rynku w 2007 roku, średnia roczna podwyżka cen wynosi około 8 %. Nie ma powodu, dla którego ten trend wzrostowy miałby się zatrzymać. Podpisując umowę z Energy Match otrzymują Państwo gwarancję stałej, niskiej ceny nawet do 2021 r. Dzięki temu oszczędności na rachunkach mogą wynieść nawet 800 PLN.

Umowa Kompleksowa

Umowa Kompleksowa

Zapoznaj się z ofertą Umowy Kompleksowej
Zapoznaj się z naszymi ofertami
Oszczędnie przez internet

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Poznaj ofertę sprzedaży energii

Dołącz do naszego zespołu

Dowiedz się więcej o nas

Zostań naszym partnerem

Sprawdź jak z nami się skontaktować

Zrozum jak łatwo zmienić sprzedawcę energii