Loading...
Oferta dla firm 2018-10-05T11:09:04+00:00

Zostań Klientem Energy Match

W czasach, gdy koszty prowadzenia działalności stale rosną, wiemy jak istotne są rozwiązania, które pozwalają na ich ograniczenie. Jeśli chcesz zoptymalizować swoje wydatki za energię elektryczną – skontaktuj się za nami! Pomożemy Ci dopasować najlepszą taryfę dla Twojej firmy.

Zostaw swoje dane – oddzwonimy!

Wypełnij po prostu wymagane pola a już niebawem będziesz się cieszyć oszczędnościami na kosztach energii.

  • Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych… (czytaj więcej)

Lepsze ceny

voltmeter-2

Ponad 170.000 polskich firm skorzystało już z możliwości jakie daje wolny rynek i przynajmniej raz zmieniło swojego sprzedawcę prądu. Podobną decyzję coraz częściej podejmują przedsiębiorstwa także na rynku gazu. Procedura w obu przypadkach wygląda identycznie i jest w 100% bezpieczna. 

Oferta zmiany sprzedawcy i związanych z tym oszczędności, jest szczególnie kusząca dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przewidujemy, że firm z tego sektora, które zdecydują się na ten krok, będzie przybywać. Powodem są coraz częstsze podwyżki cen prądu i gazu. 

Podpisując umowę z Energy Match możesz tego uniknąć i zagwarantować sobie stałą cenę przez cały okres obowiązywania umowy. 

Lepsze dopasowanie

networking

 Każda firma ma inne zapotrzebowanie na energię. W Energy Match to rozumiemy, dlatego stworzyliśmy oferty dopasowane do poszczególnych branż, sytuacji biznesowych czy też profili zużycia energii. Dla przykładu: piekarnia zaoszczędzi najwięcej wybierając taryfę nocną, natomiast serwerownia zyska korzystając z taryfy 24/7. 

Chcesz wiedzieć jaka taryfa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Skontaktujemy się z Tobą i stworzymy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojej firmy.  

Wypełnij formularz znajdujący się  na górze strony.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Poznaj ofertę sprzedaży energii

Sprawdź jak z nami się skontaktować

Dowiedz się więcej o nas

Zostań naszym partnerem